Logo Animance

animaNce

Jsme něco jako aliance, skupina animátorů a jiných freelancerů z příbuzných oborů a díky tomu dokážeme ztvárnit animací všechno, co vy si dokážete vymyslet. A když si budete vymýšlet málo, tak Vám pomůžeme přidat.

u nás si můžete vymýšlet ještě víc, než si myslíte

Co to znamená a proč jsme jí založili? Protože i když několik lidí dělá to samé (animace), není to to samé. Protože každý je machr na něco a když se spojí, stanou se machrem na všechno. A to jsme udělali. Nic víc, ale taky nic míň.

Věříme, že každý projekt je jiný, jako jsme jiný každý z nás. Nikdo nemůže říct, že v oblasti animací dokáže všechno. Proto jsme se spojili.

jsme sehraný tým

Možná Vás napadne, že tým freelancerů nemůže fungovat. Omyl. Pracujeme takto spolu jako funkční tým na zakázkách už více než 10 let. Na každý projekt sestavujeme nejvhodnější tým, který vždy profesionálně vede supervisor. Naši seniorní členové mají více než 20 let zkušeností jako freelanceři i jako spolupracovníci s českými i zahraničními studii. Juniory si ohlídáme.

máme odpovědnost

Jako animaNce ručíme za odpovědnost a práceschopnost týmu v průběhu celé výroby projektu, pokud někdo vypadne, jiný ho zastoupí, stejně jako v animačním studiu. Termíny jsou pro nás naprosto svaté. Nejen ty, co slíbíme Vám, ale i naše interní.

Stejně tak dodáváme vše v předem domluvené ceně. Nemáme žádné zbytečné náklady, z Vaší zakázky neplatíme žádné stálé prostory, zastarávající technologie a jiné členy týmu než přesně ty, kteří na této zakázce pracují. 

Animátoři, výtvarníci, ideamakeři, režiséři … všichni jsme umělci. A jako umělci potřebujeme svobodu, abychom se mohli rozvíjet. Stereotyp nás ubíjí. Proto většina nejschopnějších je na volné noze. Svoboda jde ruku v ruce s odpovědností, každý má odpovědnost za sebe i za tým, jednoduše proto, že jinak by se na volné noze neuživil. 

Gábina Procházková

gabina@animance.cz

+420 602 335 649

Lucie Šabatová

lucie@animance.cz

+420 734 642 999