náš tým

 

Gábina Procházková

 

Více než 20 let se zabývám 3D grafikou. Jsem režisér, supervisor a 3D generalist, ale většinou jsem hlavně ten, kdo dává projektům hlavu a patu a to jak obsahově, aby animace plnila účel, pro který je vyráběna, tak technologicky. Mojí prací je také většinou komunikace s klienty. Mnoho let jsem se věnovala především reklamám, poslední dobou spíše filmovým VFX. Ale ráda mám obojí. Ve 3D mě baví hlavně efekty, simulace a procedurální komponenty pro motion grafiku.
Jsem nadšenec do technologií včetně AI a VR.

VFX pro celovečerní film Gump – Jsme dvojka
autor knihy Filip Rožek, režie a kamera F.A.Brabec

Ve spolupráci s Láďou Rejkubou jsme vytvořili celou trikovou pasáž, kombinaci herců a kompletně 3D prostředí pro celovečerák Gump – Jsme dvojka. Byla to dost emotivní práce a velká výzva, ale takovéhle výzvy se zkrátka neodmítají. Video až po premiéře :).

VFX pro celovečerní film Franta mimozemšťan
režie Rudolf Havlík 
Rok 2023 byl pro mě a Láďu Rejkubu tak trochu přelomový, filmový. Pro tento film jsme dělali veškeré 3D pro VFX ve spolupráci se studiem Flamesite, kde se dělala celková obrazová postprodukce. Kdo by odolal možnosti naanimovat si ufo….:). 

Green Go – kampaň pro provozovatele sdílených elektroaut.

Ráda dělám věci, které mohu zároveň vymýšlet a zároveň sama animovat, to je výhoda menších projektů. Tenhle spot je skoro celý 3D, že nevypadá? Nevypadá :), ráda používám 3Déčko jako 2Déčko, je to pak takové záživnější 2D. Námět Štěpán Tyller, režijně jsme tento projekt řešili spolu.

Obrázek Gabin Detail iBod
Play

Becherovka Lemond

Režijně tento projekt vedl štěpán Tyller, Martin Šafus měl na starosti pohyb postav a já jsem si hrála s písmenky. Je to můj oblíbený projekt, protože mám ráda typografii a zároveň particles animace a toto je kombinace obojího. Je to takové posunutí typografie do jiné dimenze. Mám asi milion nápadů, jak podobný princip znovu ztvárnit :).

Obrázek Becherovka
Play

Siemens – interní kampaň zaměřená na bezpečnost práce

Projekty jako byl tento mám strašně moc ráda. Zadání třemi větami, vysvětlení principu kampaně a zbytek je na mě :). Přestože Siemens je obrovský korporát, tak tato spolupráce byla velmi komorní s nadšením na obou stranách.

Gábina Procházková

gabina@animance.cz

+420 602 335 649

Lucie Šabatová

lucie@animance.cz

+420 734 642 999