Logo Animance

Martin Šafus

režisér a 3D animátor

 

Výtvarník, režisér, ale hlavně animátor tělem i duší již od 6 let. Za 20 let praxe v různých studiích a na volné noze (také během studia na FAMU) jsem kombinoval různé techniky v průmyslu reklamním, filmovém, či herním, ale i ve studentských a neziskových projektech. Nejvíce a nejraději se ale věnuji precizní 3D animaci charakterů, sofistikovaným vizuálům, či procedurálním technikám animace. Film, reklama, hry, VR, videoklipy.

více o Martinovi  

Obrázek 3
Play

Gábina Procházková

supervisor, 3D generalist

 

režisér, supervisor a 3D generalist, ale většinou jsem hlavně ten, kdo dává projektům hlavu a patu a to jak obsahově, aby animace plnila účel, pro který je vyráběna, tak technologicky. 

 

více o Gábině  

Obrázek iBod Gabina
Play

Jaroslav Polenský

výtvarník, režisér, 3D generalist, animátor 

Jsem výtvarník, režisér animací a 3D generalist/animátor/supervisor . Pracuji jako freelancer pro klienty a studia v ČR (UPP Praha, RUR Praha), ale hlavně v zahraničí (Glassworks London, MPC London, Pixomondo Frankfurt a další). Díky této spolupráci mám zkušenosti i z velkých projektů ve velkých týmech a to jak na reklamách, tak i pro film a hry. Dlouho jsem pobýval v UK, nyní jsem zpět v ČR a rád bych tyto svoje zkušenosti a kontakty uplatnil i zde.

více o Jaroslavovi  

Obrázek Jakub Showreel
Play

Petr Šenkýř

výtvarník, motion grafika 

Jsem ilustrátor, animátor a hudebník. Věnuji se především motion grafice a střihu. Nerad mluvím a píšu, tak se raději dívejte.

 

více o Petrovi   

Obrázek Senkyr Showreel
Play

Lucie Šabatová

account a marketing manager 

Jsem markeťák a obchodník v jednom. Mám zkušenosti s prací v agenturách i na straně marketingu u klienta, takže znám pohled obou stran a to se mi vždycky hodí. Vnímám marketing jako support obchodu, ne jen jako kreativní disciplínu. Hlídám, aby měl projekt smysl marketingově i obchodně, aby umění nepřevyšovalo obchodní cíl, aby se neztratilo hlavní sdělení a výsledek oslovil tu správnou cílovou skupinu. Všechno do sebe musí zapadat a naplňovat celkovou strategii klienta. Pokud strategie ještě není, je potřeba jí nejdříve připravit. Video jen pro video nefunguje.

Gábina Procházková

gabina@animance.cz

+420 602 335 649

Lucie Šabatová

lucie@animance.cz

+420 734 642 999